Wigilia

Są takie szczególne dni w roku, kiedy chcemy być wszyscy razem. Myślimy o swoich najbliższych, o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. Spotykamy się aby podzielić się radością. Wigilia ta właśnie taki czas. w tym roku wszystkie trzy grupy mieszkaniowe spotkały się w Restauracji „Leśny Dworek”.
Wigilia świąt Bożego Narodzenia. Dlatego wśród zaproszonych gości nie może zabraknąć księży. W tym roku przy wigilijnym stole towarzyszył nam ksiądz kapelan szpitalny z parafii Królowej Jadwigi w Gorlicach. Podzielił się z nami nie tylko opłatkiem i słowem Bożym, ale i pięknymi życzeniami. Zaproszonych gości było znacznie więcej. Przy wigilijnym stole zasiedli z nami Starosta Karol Górski oraz Wicestarosta Jerzy Nalepka.
Spotkaniu towarzyszyło wręczenie nagród starosty, dyrektora, oraz koordynatora dla pracowników i wychowawców, a także nagroda dla najbardziej zasłużonych wychowanków.
A jak udał się ten wigilijny wieczór? Kilka zdjęć może wam to podpowie. My wszyscy wiemy, że było tak jak powinno być… Niejedna łza poleciała przy łamaniu się opłatkiem.

Korzystając z okazji życzymy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.