Wycieczka do Zakopanego

W dniu 26 maja 2019r. wszyscy wychowankowie Centrum Opieki nad Dzieckiem „Razem” brali udział w wycieczce do Zakopanego. Piękna pogoda, która nas przywitała umożliwiła nam spędzenie czasu w sposób aktywny.  Mieliśmy możliwość delektować się panoramą Zakopanego, pięknego terenu górskiego oraz błogą ciszą wyjeżdżając na Wielką Krokiew, na którą udaliśmy się wyciągiem krzesełkowym.

Następnie przeszliśmy najpopularniejszym deptakiem w Zakopanem na wystawę Expo Figur Woskowych na Krupówkach. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce a zarazem należące do nielicznych w Polsce, skupiające ponad 60 różnych Figur w skali 1:1, znanych postaci ze świata nauki, filmu, polityki a także wiele innych.

Na koniec wycieczki relaksowaliśmy się w „Gorącym Potoku”. Patrząc na piękne polskie góry, zażywaliśmy kąpieli. Gorący Potok to kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie to gwarancja super zabawy dla wychowanków. Wypoczęci, z uśmiechami na twarzy wróciliśmy do domu.

A wszystko to dzięki Fundacji Sfinks, która zapewniła niesamowite przeżycia naszym wychowankom, za które DZIĘKUJEMY!!! .