W dniu 26 maja 2019r. wszyscy wychowankowie POW brali udział w wycieczce do Zakopanego. Piękna pogoda, która nas przywitała umożliwiła nam spędzenie w sposób aktywny czasu.  Mieliśmy możliwość delektować się panoramą Zakopanego, pięknego terenu górskiego oraz błogą ciszą wyjeżdżając na Wielką Krokiew na którą wyjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym.

Następnie przeszliśmy najpopularniejszym deptakiem w Zakopanem na wystawę Expo Figur Woskowych na Krupówkach. Jest to jedyne w swoim rodzaju miejsce a zarazem należące do nielicznych w Polsce, skupiające ponad 60 różnych figur w skali 1:1, znanych Postaci ze świata nauki, filmu, polityki a także wiele innych.

Na koniec wycieczki relaksowaliśmy się w Gorącym Potoku. Patrząc na piękne polskie góry, zażywaliśmy kąpieli. Gorący Potok to kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie to gwarancja super zabawy dla wychowanków. Wypoczęci z uśmiechami na twarzy wróciliśmy do domu.

A wszystko to dzięki Fundacji Sfinks, która zapewniła niesamowite przeżycia naszym wychowankom, za które DZIĘKUJEMY!!!